AXA pojišťovna a.s. | UNIQA Insurance Group

AXA pojišťovna a.s.

Svým klientům nabízíme dva typy výhodného pojištění:

 • Pojištění bydlení (stavby, domácnosti)
  Umožníme vám pojistit nejen byt a domácnost, ale i stavbu. Můžete využívat bonusový systém známý z pojištění motorovných vozidel, kterým získáte zajímavou slevu za bezeškodní průběh.

  Zdarma k tomuto pojištění získáte kvalitní asistenční služby pro případ pojistné události a také bezplatné pojištění odpovědnosti.

  Více o Pojištění bydlení >

  Pojištení vozidel (povinné ručení a havarijní pojištění)
  Cena povinného ručení se u nás odvíjí od výkonu motoru, což je pro vás výhodnější.

  Zdarma získáte nejlepší asistenční služby na českém trhu, které jsou vám k dispozici 24 hodin denně, a to i když nedojde k pojistné události.

  Nabízíme vám také výhodné havarijní pojištění, které můžete uzavřít jedinou smlouvou společně s povinným ručením.

  Více o Pojištění vozidel >

O společnosti

Společnost AXA pojišťovna a.s., se sídlem Evropská 810/136, Vokovice, 160 00 Praha 6, IČO: 28195604, zapsaná do obchodního rejstříku vedeného Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 12826, je jako řízená osoba součástí koncernu řízeného UNIQA Insurance Group AG, akciovou společností založenou a existující podle práva Rakouska, se sídlem Untere Donaustraße 21, 1029 Vídeň, Rakousko, zapsanou do obchodního rejstříku vedeného Obchodním soudem ve Vídni pod zn. FN 092933 t.

Toto oznámení je činěno v souladu s ustanovením § 79 odst. 3 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních korporacích, ve znění pozdějších předpisů.

Vítejte v AXA
člen skupiny UNIQA Insurance Group

Magazín Patálie