Vítejte v UNIQA

Vážení klienti,
od 15. ledna 2021 se budeme už pod značkou UNIQA starat o vás a vaše smlouvy doplňkového penzijního spoření, penzijního připojištění a smlouvy o investicích do podílových fondů a investičních programů.

Chceme vás ubezpečit, že začlenění společností AXA do skupiny UNIQA pro vás neznamená žádnou změnu a z vaší strany není třeba podnikat žádné kroky.

AXA pojišťovna a.s. a AXA životní pojišťovna a.s. budou i nadále vystupovat pod svými obchodními jmény až do sloučení s UNIQA pojišťovnou, a.s., které nastane v průběhu roku 2021 a budeme vás o něm řádně a včas informovat.

Všechny důležité informace informace naleznete v těchto dokumentech: 

Finanční skupina AXA Česká republika a Slovensko se stala součástí skupiny UNIQA Insurance Group

Dlouholeté zkušenosti obou značek s působením na našich trzích jsou zárukou, že vám pod značkou UNIQA budeme i nadále poskytovat produkty a služby té nejvyšší úrovně.

Komplexní finanční zabezpečení
Komplexní finanční zabezpečení
Odteď najdete pod značkou UNIQA široké portfolio produktů a služeb životního pojištění, pojištění majetku, podnikání a odpovědnosti, cestovního pojištění, spoření na důchod a investičních fondů.
Silná a stabilní značka
Silná a stabilní značka
UNIQA je přední evropská pojišťovací skupina. Spojením se značkou AXA vznikne jedna z největších a nejsilnějších finančních společností na trzích v Česku a na Slovensku.
Rozsáhlá síť poboček
Rozsáhlá síť poboček
Své finanční potřeby budete moci konzultovat a vyřešit v síti více než 304 poboček.
Profesionální poradenství
Profesionální poradenství
Poraďte se v oblasti Vašeho finančního zabezpečení s jedním z našich více než 1 800 školených profesionálních finančních zprostředkovatelů.
nahrávám ...
Kontaktujte nás
V případě dalších otázek týkajících se začlenění společností AXA do skupiny UNIQA se na nás s důvěrou obraťte na telefonním čísle +420 292 292 292 nebo e-mailem na info@axa.cz.

Datum aktualizace: 15.06.2021